B-tým v posledním domácím utkání sezony remizoval s Frýdkem-Místkem 2:2
Rezervní tým 1. FC Slovácko remizoval v posledním domácím utkání sezony s Frýdkem-Místkem 2:2. Svěřenci Jiřího Vorlického přitom měli zápas velmi dobře rozehraný, když po brankách Marka Lašáka a Roberta Severy vedli po prvním poločase 2:0. Hosté ale v závěru dokázali srovnat a z Kunovic si odvezli bod.
Slovácko vstoupilo do utkání aktivně a už v 10. minutě se dostalo do vedení. Po rychlé akci poslal Samson Olayiwola míč před branku, kde měl Marek Lašák snadnou práci a z bezprostřední blízkosti otevřel skóre. Pro osmnáctiletého hráče to byla navíc ideální tečka za prvním startem v základní sestavě.
Domácí byli i nadále nebezpečnější a svou převahu potvrdili také ve 35. minutě. Po další povedené akci po pravé straně se míč odrazil k Robertu Severovi, který přesnou střelou do spodního rohu zvýšil na 2:0.
Frýdek-Místek se do větších šancí dostal až v závěru prvního poločasu. Nejprve podržel domácí Jakub Hastík, který zlikvidoval nebezpečné zakončení Denise Němce, a krátce nato zazvonilo po pokusu Bezdroba břevno. Slovácko tak šlo do kabin s dvoubrankovým náskokem.
Po změně stran měli domácí několikrát možnost utkání definitivně rozhodnout. Aktivní byl především Olayiwola, který se dostával do nebezpečných situací a připravoval šance i pro spoluhráče. Slovácko ale třetí branku nepřidalo, a tak se hosté v závěru vrátili do hry.
V 82. minutě nejprve snížil Tomáš Kohut, který si našel centr Lukáše Tomečka a překonal Hastíka. O dvě minuty později bylo srovnáno, když po rohovém kopu zůstal ve vápně osamocený Denis Němec a hlavou upravil na konečných 2:2.
V samotném závěru mohlo Slovácko přece jen strhnout vítězství na svou stranu, ale Oliver Štecha po Ceesayově přihrávce zamířil jen těsně vedle. Poslední domácí utkání sezony tak skončilo remízou.
1.FC Slovácko B – FK Frýdek-Místek 2:2 (2:0)
Branky: 10. Lašák, 35. Severa – 82. Kohut, 84. Němec
1.FC Slovácko B: Hastík – Cícha, Snopek (84. Droppa), Hrbáček (65. Štecha) – Sehnal, Novotný (C), Severa (78. Markov), Lašák (65. Bernatík) – Okoromi (65. Uhrovič), Ceesay, Olayiwola