Na Vysočině padlo deset branek. Juniorka Slovácka zvítězila v Jihlavě 8:2!

n8fao8qo7vwzn0r
Jihlava B Jihlava B
2 : 8
Slovácko B Slovácko B

Deset branek nabídlo 11. kolo MSFL na Vysočině, kde Slovácko zvítězilo nad Jihlavou vysoko 8:2.

První branka utkání přišla v 7. minutě, kdy se prosadil Juroška a o deset minut později již svítilo na ukazateli skóre 0:3. Nejprve navýšil na 2:0 Polášek a třetí branku přidal z pokutového kopu Aldin.

Domácí se však nepoložili a ve 40. minutě to již bylo jen o jednu branku, když snížil nejprve Zoubele a o chvíli později dorazil míč do sítě Mame. Slovácko však zareagovalo brankou do šatny, když ve 43. minutě předvedlo protiútok, na jehož konci byl Pernica – 2:4.

Ve druhém pločase viděli diváci další čtyři branky v domácí síti, když se postupně trefil Juroška, Stojmenov, Yohanna a na konečných 8:2 pečetil v poslední minutě utkání svou druhou brankou v zápase Polášek.

“Vstup do utkání nám vyšel skvěle a již v 1.7 minutě jsme vedli o 3 branky. Poté soupeř snížil dvěma brankami a vypadalo to napínavý zapas. Pomohl nám ale další branka, před koncem první půle. Po další brance ve druhém poločase jsme již měli zapas ve své režii a přidali ještě další góly,” hodnotil utkání trenér Pavel Němčický.

FKM Vysočina Jihlava – 1.FC SLOVÁCKO B 2:8 (2:4)
Branky: 23. Zoubele, 39. Mame – 7. Juroška, 11. Polášek, 18. Aldin (pen.), 43. Pernica, 63. Juroška, 67. Stojmenov, 78. Yohanna, 89. Polášek

1.FC Slovácko B: Borek (82. Velich) – Kočí, Stojmenov, Bartoš, Kratochvíla (75. Yohanna), Juroška, Pernica, Vincour (C) (77. Pisar), Polášek, Aldin, Olšanský
Náhradníci: Velich – Machalík, Pisar, Yohanna