Dvě branky Vechety na body nestačily. Juniorka Slovácka prohrála ve Znojmě 2:4

uoh840x21u0ui1r
Znojmo Znojmo
4 : 2
Slovácko B Slovácko B

Juniorka Slovácka měla ve Znojmě špatný vstup do utkání a již v 8. minutě prohrávala o dvě branky. Nejprve se hned v 1. minutě utkání trefil přímo z rohového kopu Moučka a v 8. minutě po dalším rohovém kopu zvyšoval na 2:0 domácí Glushach.

Domácí ve 28. minutě pak navýšili skóre utkání na 3:0, když se přesně k tyči trefil Moučka. Slovácko se dočkalo snížení ve 39. minutě, kdy se po standardní situaci prosadil Vecheta. Na začátku druhého poločasu mohl snížit na rozdíl jediné branky Šašinka, ale jeho hlavička pouze orazítkovala břevno.

V 79. minutě pak znovu udeřili domácí, když na hranici ofsajdu převzal míč Okleštěk a prostřelil gólmana Borka. V poslední minutě utkání se sice Slovácko dočkalo další branky, ale přesná střela Vechety již pouze korigovala na konečných 4:2.

1.SC ZNOJMO – 1.FC SLOVÁCKO B 4:2 (3:1)
Branky: 1. Moučka, 8. Glushach, 28. Moučka, 79. Okleštěk – 39. Vecheta, 90. Vecheta

1. SC Znojmo FK: Przybysz – Papež, Russmann, Okleštěk (C) (90+1 Žalud), Glushach, Kočík, Goncalves, Prokeš, Moučka, Krakovčík, Kirschner (85. Traore)

1.FC Slovácko B: Borek – Bartoš, Mareček (60. Kočí), Juroška, Pernica, Vincour (C) (76. Kratochvíla), Polášek, Aldin, Olšanský, Vecheta, Šašinka