B-tým si poradil i s rezervou Vysočiny

470fmer3138icyq

B-tým Slovácka v 7. ligovém kole porazil Jihlavu 1:0 o jedinou branku utkání se postaral Jan Pek, který zužitkoval přihrávku Vincoura a zajistil tak pro rezervní tým Slovácka další tři body. Slovácko je tak po sedmi kolech MSFL na druhém místě tabulky a ještě nepoznalo hořkost porážky.

Slovácko sice mělo po většinu utkání míč na svých kopačkách, ale finální fáze postrádala přesnost a několikrát hosty z Vysočiny zachraňoval gólman Doležal.

Vítězná branka tak přišla až v 82. minutě, kdy se po rychlé akci na levé straně dostal míč ke střídajícímu Vincourovi, jehož zakončení gólman vyrazil, ale míč se vrátil na hlavu právě Vincoura, který ji poslal před bránu, kde číhal Pek, jenž poslal míč do sítě.

„Pro kluky to byl výborný mentální trénink. Fakt není snadné tyto zápasy odehrát. Jsme rádi za výhru, která je hodně cenná, i když s ní všichni jakoby počítali. Ale tak jednoduché to opravdu není. Jihlava se prezentovala jako organizované a poctivé mužstvo. Ve druhém poločase už jsme ale byli energičtější. Z mužstva jsem cítil větší sílu. I když se nám fotbalově nedařilo, za vítězstvím už jsme šli více,“ Hodnotil utkání trenér B-týmu Jiří Saňák.

1.FC SLOVÁCKO B – FC VYSOČINA JIHLAVA B 1:0 (0:0)

Branka: 82. Pek

1.FC Slovácko B: Borek – Suchý, Srubek (C), Polášek, Olšanský, Rezek (46. Tomaštík), Pernica (90. Říhák), Kostka, Kubala (46. Pek), T. Vincour (46. M. Vincour), Vecheta (62. Melekescev)

FC Vysočina Jihlava B: Doležal – Mikuška, Pojezný, Kolčava, Havlín, Araujo (46. Čermák), Růžička (73. Blokeš), Chok, Lát (80. Krejčí), Trnka (77. Pavlas), Křivánek (21. Vošmera)