B-tým: Slovácko vyhrálo i v Olomouci a vede MSFL

f0zafcj5138icyq

Rezervní tým Slovácka i nadále drží neporazitelnost v MSFL a po 11. kole je v čele soutěže. V posledním zápase svěřenci trenéra Jiřího Saňáka zvítězili v Olomouci 2:1

Slovácku se vydařil vstup do zápasu, když šlo ve 3. minutě do vedení díky trefě Srubka. Domácí Sigma sice vyrovnala ve 20. minutě, ale V samotném závěru strhl vedení na stranu Slovácka Daniel Mareček.

Sigma Olomouc B : FCS B 1:2(1:1)

Branky: Srubek, Mareček

1.FC SLOVÁCKO B: Borek – Hellebrand, Kohút, Kostka, Kubala (89. Polášek), Mareček, Olšanský, Rezek (52. Pernica), Srubek (C), Suchý, Vecheta (52. Melekescev)

Hodnocení trenéra: „V této situaci nastoupilo za obě mužstva velké množství hráčů patřící do kádru ligových týmů, proto se dal očekávat silný výkon na obou stranách. Všichni hráči nechali na hřišti veškeré svoje síly. Vstoupili jsme do utkání koncentrovaně a z prvního rohu šli do vedení. Bohužel jsme pak ztratili na 20 minut půdu pod nohama a domácí nás zatlačili a vytvořili si několik rohových kopu, ze kterého nakonec vyrovnali, což nám nakonec pomohlo, protože jsme začali více běhat a získávat míče. Hrál se vyrovnaný souboj. Ve druhém poločase si myslím rozhodli střídající hráči, kteří nám přinesli výrazné oživení. Jsme šťastní za gól ke konci utkání a vítězství proti velmi zdatnému soupeři. Kluci se i přes tento fakt musí stále koncentrovat na svůj rozvoj, zlepšování kvality hry, jsou situace, které musíme zlepšit,“ říká k zápasu trenér Jiří Saňák

Pokud vám uniklo video s trenérem Slovácka Jiřím Saňákem, tak zde si můžete prohlédnout jeho hodnocení po deseti odehraných kolech.