B-tým podlehl rezervě Rapidu Vídeň 3:4

mow7s6w5138icyq

Po splnění veškerých povinností s ohledem na epidemiologická opatření odehrál B-tým Slovácka utkání velmi dobré úrovně na půdě účastníka 2. rakouské ligy Rapidu Vídeň. Utkání se odehrálo na přírodním trávníku tréninkového centra pod umělým osvětlením.

Od začátku se utkání hrálo ve velkém, pro nás nezvyklém tempu, kdy především domácí drželi míč ve své moci, což potvrdili úvodním vedoucím gólem,

V prvním poločase jsme tahali za kratší konec, přesto jsme dokázali vyrovnat po dobré spolupráci Divíška s Rezkem a zakončujícím Timurem. Bohužel jsme inkasovali podruhé, po faulu při rohovém kopu z pokutového kopu.

Ve druhé půli se odehrával vyrovnaný duel, zlepšili jsme pohyb a byli lepším týmem, bohužel po rohovém kopu šli domácí do vedení 3:1.

To naše hráče zdravě vybudilo a dokázali jsme také odpovědět ze standardních situaci, nejprve Poláškovu střelu do tyče dorazil pohotově Divíšek a vyrovnal Srubek po rohovém kopu Poláška, kdy nechytatelnou bombou nedal domácímu brankáři šanci.

Jak už to bývá, nedáš - dostaneš, místo vedení 4:3 po samostatném úniku Jurošky, kterého vychytal domácí brankář, domácí rozhodli po zaváhání po špatném odkopu.

Přes prohru si ceníme možnosti odehrát takovéto utkání.

Rapid Vídeň B - 1.FC Slovácko B 4:3 (2:1)

Branky: 34.Meleketsev, 64. Divíšek, 76. Srubek

Sestava 1.FCS B: Olšanský (46. Bartoš V.), Kočí (46. Pisar), Srubek, Divíšek (68. Stropsa) Kudela, Polášek Pernica (46.Obadal), Velecký (46. Kratochvíla), Rezek, Meleketsev (68. Juroška)