Juniorka podlehla Spartě 0:3

r7mx3wq7138icyq

V dalším přípravném utkání jsme zamířili na půdu lídra ČFL Sparta Praha B, která posílena hráči A týmu Hečou, Polidarem, Plechatým, Zahustelem a Novotným byla dalším vynikajícím týmem, které náš výběr v tomto období potkal. Hrálo se na umělé trávě SK Zličín.

Domácí vlétli do utkání s velkým nasazením, se kterým se naši hráči úvodních 15 minut těžko vyrovnávali, když už se zdálo, že jsme dokázali otupit nápor agresivního soupeře a dostali se na míč, tak udeřil po rohovém kopu nádherně z voleje Polidar. Náš tým hrál velmi dobře a na užším hřišti jsme si dokázali vypracovat v prvním dějství 2 100% šance, bohužel jsme je nedokázali tváří tvář brankáři proměnit.

V úvodu druhé půle jsme přečkali tlak domácích, kdy si vytvořila Sparta šanci, hrál se vyrovnaný souboj, který jsme mohli po zisku míče vyrovnat, bohužel opět z vyložené šance jsme minuli branku. Po 60 minutách jsme prostřídali 7 hráčů a šanci dostalo dalších 5 dorostenců, pro které to byla zkouška ohněm především z pohledu soubojovosti, tento úsek však měl skončil remízou 2:2 a nikoli pouze 2 inkasovanými brankami. Bohužel 2 silné šance zůstaly nevyužity.

Hodnocení trenéra Jiřího Saňáka:

Z výsledku jsem zklamán, neodpovídá předvedenému výkonu, počtu šanci, hernímu rozložení. 2 inkasované branky v závěru zcela degradují náš výkon. Toto musíme změnit. Sparta však byla efektivní, my nikoli.

Utkání mělo výborné tempo a spád, rychlost. My měli v úvodu problém s agresivitou, souboji. Vyrovnali jsme se s tím a hráli velmi dobře.

AC Sparta Praha B - 1.FCS B 3:0 (1:0)

Branky: 17. Polidar, 73. Turyna, 80. Novotný

Sestava 1.FCS B: - Borek - Polášek, Suchý, Srubek - Pernica (60. Bartos V.), Kudela (60. Koci) Mareček (60. Vincour) Machalik (60. Juroska) Olšanský (60. Janás) - Kubala (60. Kratochvila), Meleketsev (60. Obadal)

Fotogalerie