B-tým: Slovácko veze z Dolního Benešova tři body

23sz1zf8138icyq

Rezervní tým Slovácka po výhře nad Vyškovem dokázal zvítězit i v Dolním Benešově, kde se o jedinou branku utkání postaral Filip Vecheta a zajistil tak Slovácku tři body do tabulky.

Slovácko mělo v zápase více ze hry, ale jediná branka přišla v 66. minutě po rohovém kopu, který byl rozehrán nakrátko pro Hellebranda. Následoval nástřel před branku, kde se míč od změti hráčů odrazil k volnému Vechetovi, který poslal míč do sítě.  

„Jsme rádi, že jsme získali 3 body, jelikož jsme nebyli efektivní, tak jsme se na výhru nadřeli a nechali utkání dospět do nervózního závěru, který jsme tu uskákali,“ hodnotil utkání trenér Jiří Saňák, který nebyl spokojen s nervózním závěrem.  

„Nejsem spokojen, jak kluci podlehli emocím v závěru. Toto se nesmí stávat. Drželi jsme míč, slušně kombinovali, na můj vkus ale jen po pokutové území, je třeba více se tlačit do koncovky,“ dodává trenér rezervního týmu.

FC DOLNÍ BENEŠOV – 1.FC SLOVÁCKO 0:1 (0:1)

Branka: 66. Vecheta

FC Dolní Benešov: Baránek – Romaněnko, Moravec (C), Krejčí, Pecuch, Gebauer, Labuda (60. Býma), Skroch (81. Foitzik), Karčmář, Kubík, Musila (59. Alhassan).

1.FC SLOVÁCKO B: Borek – Suchý, Srubek, Polášek, Olšanský (46. Juroška), Pernica, Kostka (70. Janás), Hellebrand, Kubala (90+1. Řihák), T. Vincour, Vecheta (87. Pek)

Fotogalerie