1 FC. Slovácko Esport navazuje spolupráci s internetovým obchodem Yourgames, který se stává partnerem esport divize

oie6rgfq100053r

1. FC Slovácko Esport navazuje partnerství s  internetovým obchodem YourGames.cz. Ten bude podporovat esport divizi klubu, která se prezentuje ve hře FIFA 22. Právě YourGames.cz se svým sortimentem zaměřuje na prodej herních titulů, různých herních doplňků a herních gadgetů.

YourGames.cz je ostravský internetový obchod. Nabízí širokou škálu her na PC či konzole PlayStation a Xbox. Kromě videoher zde najdete také herní příslušenství, konzole, deskové hry a různé merchandise produkty.

Mezi zajímavosti také patří to, že zásilky pro zákazníky připravují roboti. YourGames využívá jako jeden z prvních eshopů v Česku robotizovaný sklad. Výsledkem je extrémně rychlé vyskladnění objednávky s minimální chybovostí.

Spojení s FIFA týmem 1. FC Slovácko je logickým krokem, hráči potřebují pro kvalitní herní výkony mít co nejlepší tým, který budují pomocí herní měny, takzvaných FIFA Pointů. Právě YourGames.cz v rámci spolupráce bude hráčům poskytovat herní měnu, aby hráči měli možnost postavit si konkurenceschopný tým a díky tomu byli úspěšní v turnajích. 

Fotogalerie