Mladší žáci vezou výhry z Vídně. Kategorie U13 a U12 dokázala uspět na Austrii

austria11

U13 i U12 vítězně na Austrii

Kategorie mladších žáků U13 a U12 sehráli ve čtvrtečním slunném odpoledni přátelská utkání na akademii Austrie Vídeň. Oba týmy vzorně reprezentovaly náš klub a připsaly si velmi cenné vítězství.

Austria Vídeň U13 - 1.FC Slovácko U13 3:4 (1:3). Fojtík, Konečný, Odstrčilík, Bořuta.

Po úvodním oťukávání padly v rychlém sledu dva góly a stav utkání byl 1:1. Poté se hra odehrávala uprostřed s tím, že efektivnější byli hosté a zásluhou Konečného a Odstrčilíka se ujali dvoubrankového vedení.

Ve druhé půli fyzicky silnější domácí se snažili o srovnání výsledku a to se jim postupem času také povedlo. Poslední slovo však měli hosté a zásluhou Bořuty nakonec rozhodli o svém vítězství.

Austria Vídeň - U12 1:6 (0:3, 1:1, 0:2). Michalčík 2, Šuránek 2, Ruman, Vagdal.

Hosté ze Slovácka byli od počátku lepším týmem a už v první třicetiminutovce si vytvořili rozhodující náskok. prostřední část byla vyrovnaná jak herně tak i výsledkově, ale v závěrečné třetině hosté definitivně rozhodli o svém vítězství.