Ženy Slovácka vstoupí do ligy zápasem s pražskou Duklou

5mbxv7rj38icyq

Liga žen startuje novou sezónu již tento pátek. V úvodním utkáni se představí naše ženy doma na hlavním stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti a soupeřem jim bude od 16:30 hod. tým FK Dukla Praha.

Kádr z minulé sezóny se povedlo udržet, jediným větším odchodem je přestup Susanny Friedrichs, která odešla do islandského týmu Selfoss. Naopak nové tváře v týmu jsou Tamara Morávková a Karolína Bayerová, které k nám přestoupily ze Slovanu Bratislava. Do týmu žen se také přesunulo několik úspěšných juniorek ročníku 2003 a to Karolína Škrabalová, Terezie Ohlídalová, Jolana Ježková, Eliška Jordánková, Irma Ceremugová, Johana Tomečková a Denisa Jonášová.

Cíle do nové sezóny zůstávají stejné, tedy poprat se se Spartou a Slávií o první trojku v ligové tabulce a postupně se přibližovat nejlepším týmům u nás. Příští týden pak naše ženy čeká historická účast v Lize Mistryň, o které Vás budeme samozřejmě informovat.

Vstupné na zápas žen je 50Kč, pro držitele permanentek 1.FC Slovácko je vstup zdarma. Přijďte holkám pomoci k prvním ligovým bodům!

8odeab9r3rpaoxq

Fotogalerie