Ženy Slovácka nedaly Pardubicím šanci

fg7rym1mhxv82r
4 : 0
Pardubice Pardubice

Zápas začal v pomalejším tempu, které však hned po šesti minutách ukončila brankou přímo z rohovém kopu Kristýny Janků. Poté se naše holky chopily hry a jejich tlak vyvrcholil druhým gólem, kdy Příkaská krásnou průnikovou přihrávkou za obranu Pardubic našla Sabinu Střížovou, ta následně s lehkostí obešla gólmanku a dala do prázdné na 2:0. Ve 25. minutě se z rohu prosadila po krásné hlavičce Jelínková a skóre bylo 3:0. Pardubické hráčky si za celý poločas dokázaly vytvořit pouze malý tlak, především díky kvalitnímu kontrolování hry od našich holek.

Do druhého poločasu vstoupilo Slovácko razantně, když hned po čtyřech minutách vstřelila branku Míša Dubcová, čímž uzavřela výsledkovou listinu dnešního utkání. Po zbytek zápasu naše hráčky kontrolovaly hru, další branku už se jim ale přidat nepovedlo.

Z duelu s Pardubicemi si tedy připisujeme důležité tři body do ligové tabulky.

1.FC Slovácko - FK Pardubice 4:0 (3:0)
Branky: 5. Janků, 19. Střížová, 25. Jelínková, 49. Dubcová
1.FC Slovácko: Škrabalová - Valášková, Jelínková, Janků, Pěčková - Bieliková (60. Bayerová), Příkaská (70. Jonášová), Dubcová - Molková, Waltrová (70. Žufánková), Střížová (60. Tomečková)