Ženám zápas se Spartou nevyšel

xlbc89mh49cre2r
1 : 6
Sparta Praha Sparta Praha

Hráčky Slovácka začaly aktivněji a dostaly se i do nebezpečných situací, ale veškerou snahu zhatila hned v osmé minutě Sparťanka Kotrčová, která vstřelila úvodní branku utkání. O minutu později přidala dělovkou z poza šestnáctky druhou branku Dlasková. Třetí branka na sebe nenechala dlouho čekat. Ve čtrnácté minutě vyslala technickou střelu Pochmanová a Barbora Růžičková tahala míč ze sítě znovu. Čtvrtou branku přidala Chlastáková, která zakončila přesný centr z levé strany. Pátý střelecký úspěch si připsala po faulu na Ringelovou opět Chlastáková, která využila výhody přímého kopu.

Čtyři minuty po startu druhé půle došlo ve vápně Sparty k faulu na Kristýnu Příkaskou a Míša Dubcová se z penalt nemýlí. - 1:5 O tři minuty později už to bylo zase o pět branek, když se střelou z pětadvaceti metrů trefila Cvrčková přímo do šibenice. V osmapadesáté minutě zahrávaly hráčky Slovácka přímý kop z poloviny hřiště, před brankou jej tečovala hlavou Míša Dubcová a brankářka Sparty Vaníčková měla co dělat, aby míč vyrazila konečky prstů. Nicméně se kopalo pouze od branky Sparty. Poté už se utkání dohrávalo mezi šestnáctkami bez větších šancí. Sparťanky tedy i podruhé v základní části vítězí nad Slovákem, tentokrát 6:1.

1.FC Slovácko - AC Sparta Praha 1:6 (0:5)
Branky: 49. Dubcová z PK - 8. Kotrčová, 10. Dlasková, 14. Pochmanová, 27. vlastní, 33. Chlastáková, 53. Cvrčková
Sestava: Růžičková - Valášková, Jelínková, Janků, Pěčková - Bieliková, Jonášová (46. Příkaská), Dubcová - Střížová (26. Bayerová, 79. Tomečková), Žufánková (46. Waltrová), Morávková (46. Morávková)