Ženský tým Slovácka sbíral ocenění na Galavečeru Našeho fotbalu

sual0qc657cmh5r

V neděli 9. 1. 2022 proběhlo v Praze tradiční vyhlášení akce Galavečer Našeho fotbalu. V kategorii ženského fotbalu bylo Slovácko hodně vidět, když si cenu za první místo pro Talent roku ženského fotbalu odnesla naše hráčka Lucie Jelínková, na druhém místě pak skončila také hráčka Slovácka Sabina Střížová. Úspěch našeho klubu pak podrthl třetím místem v kategorii Trenér roku ženského fotbalu trenér žen Slovácka Petr Bláha.

Lucie Jelínková: “Jsem moc ráda za tuto cenu. Není to jen moje zásluha, ale zásluha celého týmu 1.FC Slovácko, kde se mám možnost zlepšovat a posouvat se dál. Moc bych chtěla poděkovat svým rodičům za podporu, kterou mně dávají, bez nich bych tuto cenu nikdy nevyhrála.”

Sabina Střížová: “Ceny si velmi vážím, nečekala jsem, že bych mohla být mezi top třemi a ještě skončit druhá. Motivuje mě to do další práce, jak se zlepšovat a chtěla bych poděkovat 1.FC Slovácku a taky rodině za obrovskou podporu.”

Petr Bláha: “Tohoto ocenění si velmi vážím. Je to pro mě další motivace k tomu, abych na sobě dále pracoval.  Chci poděkovat všem, kteří mi v mojí trenérské kariéře pomohli. Velký podíl na tomto ocenění má klub 1.FC Slovácko, který mi dal příležitost. Poděkovat chci také všem lidem z ženského úseku 1.FC Slovácko, bez nich bych toto ocenění nedostal. Nesmím zapomenout na hráčky a především rodinu, která mě podporuje.”

Fotogalerie