Ženy na hlavním stadionu podlehly Slavii Praha

PJml_20220424_120465

Hráčky Slovácka držely celý první poločas krok s pražskou Slávií, ale bohužel branka před koncem poločasu ovlivnila zbytek utkání a hostující hráčky se tak mohou radovat z mistrovského titulu.

V nedělním odpoledni vyběhla na trávníku v Uherském Hradišti dvě velmi vyrovnaná mužstva. Domácí Slovácko drželo s hostující Slávií dlouhou dobu vyrovnaný krok. Do první šance se dostala ve 12. minutě Tamara Morávková, ke které se dostal míč po rychlém brejku, bohužel ale zakončila vysoko nad branku.

Do další šance se dostal opět domácí tým. Po centru Bielikové, který si ve vzduchu našla Michaela Dubcová, se ovšem skvělým zákrokem vyznamenala hostující brankářka Lukášová.

Z první šance Slávie padla branka. Z pravé strany se dostala k centru Šurnovská. Ten se jí sice nevydařil podle představ, ale k překvapení všech skončil v brance domácích. A bylo to 0:1.

Jak se hostům povedl konec prvního poločasu, tak se povedl i vstup do druhé půle. Z levé strany se uvolnila Šlajsová a prudkou ranou zvýšila vedení na 0:2.

Po vstřelené brance se do šancí dostala z hostujících hráček Necidová a Szewieczková. Na domácí straně zahrozila Bieliková či Janků, ovšem další branku nám utkání nepřineslo.

Příští utkání svěřenkyně Petra Bláhy čeká v neděli 1.5 v domácím utkání proti Spartě.