Slovácko čeká svátek ženského fotbalu, ve středu přijede Slavia

ženy Slovácko - Slavia

Ve středu zavítá na Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty pražská Slavia k dohrávce pátého kola první ligy žen. Duel s loňskými mistryněmi bude soubojem o čelo tabulky, protože vítěz vzájemného utkání poskočí na první místo a vytvoří si příjemný dvoubodový polštář na druhou příčku, kde se momentálně nacházejí Sparťanky.

Prestižně vnímá utkání i trenér Petr Vlachovský: „Každý zápas se Slavií či Spartou je pro nás skvělým měřítkem toho, kam jsme se posunuli. Je to naše první letošní konfrontace se Slavií, bude se hrát na hlavním stadionu, pod umělým osvětlením a věřím tomu, že to bude skutečná oslava ženského fotbalu. K ní bychom rádi přispěli dobrým výkonem a bodovým ziskem.“

Slavia má aktuálně odehráno sedm střetnutí, v nichž si připsala šest vítězství, remízu v derby pražských S, přičemž hořkost porážky zatím neokusila. V těchto duelech si Slavistky zapsali skóre 47:4. Slovácko má také odehráno sedm duelů, shodnou bilanci 6-1-0 a skóre 25:4.

Začátek utkání mezi Slováckem a Slavií Praha je stanoven na 17 hodin, řídit jej bude Karolína Jílková. Přijďte hráčky Slovácka podpořit a vytvořit jim takovou atmosféru, která je dožene k cenným bodům!