Info pro fanoušky k zápasu s Plovdivem

v1yd4uph38icyq

Ve čtvrtek odehraje Slovácko odvetu 2. předkola Evropské konferenční ligy proti Lokomotivu Plovdiv. Výkop zápasu je v 19:00. Níže vám přinášíme důležité organizační informace.

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy v 17:30. Vzhledem k dalším opatřením doporučujeme návštěvníkům, aby dorazili s dostatečným časovým předstihem a nedocházelo tak k tvoření front těsně před výkopem utkání.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Kromě platné vstupenky, nebo zakoupené pohárové permanentky je nutné u vstupu předložit potvrzení o bezinfekčnosti jedním z aktuálně platných způsobů:

  • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že u očkování uplynulo:
    - od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo
    - od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní

výjimku mají děti do 6 let

Potvrzení je nutné mít v papírové formě, nestačí pouze vyfocené v telefonu. Z mobilního telefonu budeme na všech vstupech akceptovat pouze aplikaci Tečka.

- Pro vstup nestačí potvrzení od zaměstnavatele ani čestné prohlášení.

- Po celou dobu pobytu na stadionu je třeba nosit ochranu dýchacích cest – respirátor.

- U vstupu bude akceptována aplikace Tečka.

- Potvrzení od zaměstnavatele či čestné prohlášení nestačí.

JAK A KDE SE OTESTOVAT

Otestovat se můžete například v areálu uherskohradišťské nemocnice, kde si můžete testování zarezervovat (VÍCE ZDE)

a nebo v novém antigenním testovacím centru v Aquaparku Uherské Hradiště (VÍCE ZDE)

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Vzhledem k aktuálním nařízením žádáme fanoušky, aby po celou dobu na stadionu nosili respirátory, dodržovali rozestupy, dbali zvýšené hygieny a byli k sobě ohleduplní.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků. Fanoušky žádáme, aby udržovali odstup nejméně 1,5 metru například při čekání před stánkem, atd.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

Fanshop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený od 17:30 hod.

VSTUPENKY

Vstupenky na duel s Plovdivem jsou stále v prodeji. Můžete si je ZAKOUPIT ONLINE případně na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL. Předprodej bude probíhat rovněž na pokladnách stadionu, a to v pondělí a středa od 13:00 do 18:00 hod. V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod.

BEZ FANOUŠKŮ HOSTŮ

Dle aktuálních pravidel UEFA nejsou povoleni na stadionu fanoušci hostů. Ti nebudou vpuštěni ani do jiných sektorů v rámci stadionu bez nároku na náhradu vstupného.

nqq9pcje5acg7xq

Fotogalerie