Sportovní odpoledne se Slováckem

xmzln3iy2ny4iyq

Před námi je poslední prázdninový víkend než děti opět od středy 1.9. zasednou do školních lavic, a proto přichází ideální čas užít si ještě prázdninovou zábavu společně s 1.FC Slovácko!

V rámci domácího utkání proti Pardubicím se v prostorách stadionu můžete těšit na doprovodný program nejen pro děti, ale na své si přijdou i dospělí fanoušci slováckého fotbalu. Pro děti bude připraven skákací hrad a sportovní soutěže o drobné ceny, chybět nebude ani náš oblíbený maskot Igráček. Ti zkušenější si budou moci ověřit své fotbalové znalosti u vědomostního kvízu, předvést svůj talent při teqballu nebo se zapojit do tipovací soutěže o hlavní cenu utkání! A o co v této tipovací soutěži budeme hrát? Stačí v areálu najít hostesku s tipovacími lístky, vyplnit Váš tip na poločasový výsledek utkání a doufat, že o poločase vylosujeme právě Vás! Hrát se bude o 2 VIP vstupenky na vzácný letní koncert hudební skupiny Lucie, které do soutěže poskytl náš partner Auto UH. O poločasové přestávce pak samozřejmě nebude chybět ani tradiční soutěž o vouchery od našich partnerů.

V předzápasovém programu se můžete těšit také na autogramiádu našich hráček, které se čerstvě vrátily ze Švédska, kde odehrály svá historicky první utkání v nejprestižnější evropské soutěži – lize mistrů!

Akce bude probíhat v sobotu 28.8. 2021 od 14:30hod v prostorech za hlavním vstupem na stadion, za tribunou B. Pro tuto akci platí vstupné na základě vstupenek na utkání. Děti do 6let mají vstup zdarma.

Přijďte si užít poslední prázdninový víkend na Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, těšíme se na vás! jr52wjuo3415iyq

(Akce se koná za příznivého počasí.)