Byl to vyrovnaný zápas, slušela by mu remíza, shodli se Hofmann s Mihálikem

ND5_8250

Podruhé v řadě Slovácko skončilo v Evropské konferenční lize bez bodu. S Nice odehrálo vyrovnaný zápas a nakonec podlehlo 0:1. Utkání hodnotili Ondřej Mihálik a Stanislav Hofmann.

"Sehráli jsme dost vyrovnanou partii. Byl to remízový zápas, pustili jsme je jen do dvou nebezpečných šancí. My jsme měli také šance. Já jsem měl zakončení zpoza vápna, ale bohužel jsem vystřelil doprostřed brány. Měli jsme spoustu náznaků a dobrých centrů, ale k zakončení jsme se nakonec nedostali," popsal obrázek hry Mihálik.

Podle něj Slovácko taktiku určenou do zápasu naplnilo a rozhodla jediná branka Pepeho. "Šli jsme do toho se záměrem, že chceme hrát ze zabezpečené obrany a hrozit z protiútoků, což jsme si myslím splnili. Bylo to kondičně náročné," popsal.

Dle Mihálika i Hofmanna se ukázalo, že Nice má velkou herní kvalitu. "Věděli jsme, že Nice je z celé skupiny nejsilnější na míči. Chtěli jsme využít rychlých brejků, ale gól jsme bohužel nedali," řekl Mihálik.

"Byl to nejlepší tým, se kterým jsme hráli. Byl to těžký zápas, ale slušela by mu remíza. Celkově jsme bodů ve skupině mohli pobrat víc," přidal se Hofmann.

Přestože modro-bílí sehráli tři velmi dobrá utkání, mají v základní skupině jen bod. "Je to o kvalitě týmů a zkušenostech soupeřů. Pro nás je to něco nového, ale nemáme špatné výkony," ví Mihálik.

Hofmannovi ve sporných situacích chybí i větší pochopení rozhodčích. "Jsme nováček a myslím si, že i rozhodčí nás tak trochu berou a ze hřiště mám pocit, že větším týmům nějaké procento přidávají," uzavřel hodnocení.